Uluslararası Sera Planlaması Çözümü

HortiBench ürün alanı ve mali planlama alanında, fidanlık ya da sera yönetiminde size yardımcı olacak büyük bir planlama yazılımıdır. HortiBench kaybı azaltıp kullanım yüzdesini artırır; harcamalarınızı kaynakları ve ödenekleri yöneterek azaltır. HortiBench orta vadeli planlamaların, günlük harcamalar için ayrılan ödeneklerin ve zaman çizelgelerinin hazırlanmasında ve fidanlığınızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için size iyi bir plan sunarak en iyi sonuçları elde etmenizde size yardımcı olur. HortiBench belirli kapasitedeki fidanlıklar için en iyi ürün karışımlarının belirlenmesini ve kullanıcıların en iyi verimi almasını sağlar. HortiBench farklı çeşitten ve her birinin farklı şekillerde yetiştirildiği, farklı ihtiyaçları ve pazar imkanları olan bitkileri barındıran ve pahalı enerji kaynaklarını kullanan, kalifiye elemanların çalıştığı, sera alanını ve sınırlı kapasitelerini düşünüldüğünde fidanlık yönetiminin ödenekleriyle ilgili kararlar almasını gerektiren fidanlıklar için ideal bir programdır.

Main Screen

Modüler

HortiBench, az elemanın bulunduğu küçük bir fide alanına ya da bir çok sitesi olan büyük bir fide alanına sahip olsanız bile ihtiyacınız olabilecek her şeyi sağlayan modüler bir yazılımdır. HortiBench Üretim Zamanlama Kontrolü küçük fidanlıklar için yeterli olurken büyük seralar için çoklu eklenti modülü sayesinde oldukça kullanışlıdır. Modüler oluşu ayrıca kademeli olarak öğrenmeyi ve mali yatırımların artmasını sağlar.

Kullanımı Kolay

HortiBench'in kolay ve anlaşılır kullanıcı arayüzünün arkasında zeki sistemler bulunmaktadır. HortiBench normalde bilgisayar uzmanı olmayan fide üreticileri ve yöneticileri için tasarlanmıştır. Bu yüzden de HortiBench'i kullanmak için bilgisayar uzmanı olmanız gerekmez. Çünkü hem kullanımı oldukça kolaydır hem de anlaşılır ve görsel bir arayüze sahiptir.

HortiBench'i Kimler Kullanabilir?

HortiBench saksı bitkileri, dikilebilir fide, fideler, soğuğa dayanıklı fideler, ağaçlar, bodur ağaçlar, kesme çiçek ve sebze yetiştiren fidanlıklar tarafından kullanılmaktadır. İster tohumdan yetiştirin, ister aşılama yöntemini, büyümekte olan fidanları, viyollerde büyüyen fideleri kullanın, ister meyve veya kesme çiçek hasadı yapın, HortiBench fidanlığınız için en iyisini planlamanızda ve en iyi sonuçları elde etmenizde yardımcı olur.

Diğer Yazılımlarla Uyumlu

HortiBench açık kaynaklı bir yazılımdır. Word ve Excel gibi diğer yazılım programlarıyla uyumludur. Muhasebe yazılımları geliştirmekten hoşlanmadığımız ve daha önce geliştirilen programları taklit etmek istemediğimiz için HortiBench Sage ya da Quickbooks gibi yaygın kullanılan muhasebe programlarıyla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. HortiBench'i barkodlama ve zamanlama kayıt yazılımı Epos ile birlikte de kullanabilirsiniz.