Giriş

HortiBench yetiştirdiğiniz her tür bitkinin planlamasını yapmanızı sağlar. Belirli bir hafta için tek bir türün ya da tüm bitki türlerinin planlamasını yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar bitkinin planlamasını yapabilir ve sezon için fide alanınızdaki tüm ürünleri görebilirsiniz. HortiBench sizin için bu plandaki tüm rakamları hesaplayacaktır. Ürünlerinizin ne zaman satışa hazır olacağını, ürünün büyümesi için ne kadar iş gücü gerektiğini ve en önemlisi; bu planın maddi açıdan nasıl sonuçlanacağını gösterecektir.

Screenshot

Bitkileriniz, Ağaçlarınız, Çiçekleriniz ve Sebzeleriniz için HortiBench Kullanın

HortiBench bitkiler, çiçekler ve her türlü tarım ürünü için kullanılabilir. Bireysel olarak fidanlığınızda kullandığınız tepsilere, gruplara ya da birimlere göre programlayabilirsiniz. HortiBench'de bitkiler tür isimlerine ve çeşitlerine göre tanımlanır. Hesaplamaları ve aramaları kolaylaştırmak için türler birlikte gruplandırılır.

Sözleşmeli ya da Anında Satış için HortiBench

Plansız satışlar için önceki deneyimlerinize dayanarak yığınlarınıza uygun yetiştirme planları yapabilir veya sözleşmeli olarak yaptığınız satışlarınızı, sipariş giriş ekranı kullanarak güncelleyebilirsiniz. HortiBench ile şirketlerin müşterilerine yanıt vermesi hızlanır ve müşteri memnuniyeti artar. Günümüzde şirketlerin müşterilerin sık ve küçük çaplı siparişlerine ya da geniş ve çok çeşitli siparişlerine hızlı bir şekilde cevap verebiliyor olması gerekir. HortiBench fidanlıklara tüm bu taleplerle başa çıkmanın yolunu gösteriyor.

Screenshot