Międzynarodowe oprogramowanie do planowania dla szkółek leśnych, roślinnych i szklarni.

HortiBench jest doskonałym oprogramowaniem do planowania, które pomoże Ci, zarządzającemu szkółką leśną lub szklarnią, z produkcją, rozplanowaniem przestrzennym i finansowym w twojej szkółce lub w szklarni. HortiBench pomoże Ci obniżyć koszty dzięki lepszej alokacji i zarządzaniu zasobami, zmniejszeniu odpadów i ich większemu wykorzystaniu. W dłuższej perspektywie planowania i codziennej alokacji zasobów i planowania pracy, HortiBench pomaga zidentyfikować i określić ilościowo najlepsze rozwiązanie, zapewniając optymalny plan strategiczny, aby osiągnąć najlepsze wyniki dla szkółki. HortiBench pozwala użytkownikom na maksymalizację zysków poprzez identyfikację najlepszych asortymentów produktów w szkółkach o stałej zdolności produkcyjnej. HortiBench jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy szkółka będzie uprawiać wiele odmian roślin, każdą z własnymi cechami charakterystycznymi, wymaganiami i możliwościami rynkowymi; a gdzie zarządzający szkółką musi podejmować decyzje dotyczące alokacji biorąc pod uwagę zdolności rozwojowe upraw i ich kapitałochłonność na przestrzeni cieplarnianej, zdolności personelu oraz wykorzystanie kosztownych zasobów energetycznych.

Main Screen

Aplikacja Modułowa

HortiBench jest aplikacją modułową, która oferuje wszystko, czego potrzebuje Twoja szkółka, czy jesteś hodowcą, który prowadzi mały interes na własny rachunek, czy też kierownikiem profesjonalnej szkółki leśnej o zasięgu międzynarodowym. Podstawowy HortiBench Standard wystarczy dla mniejszych szkółek, natomiast dla klientów prowadzących interes o szerszym zakresie mamy do zaoferowania bardziej zaawansowaną wersję Pro.

Prosty w obsłudze

HortiBench posiada inteligentne procedury ukryte za prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika i jest opracowany dla hodowcy lub kierownika szkółki. Nie musisz być zatem ekspertem komputerowym- system zaopatrzony został w wizualny i intuicyjny interfejs dzięki czemu jest na prawdę bardzo łatwy w użyciu.

Dla kogo HortiBench?

HortiBench jest używany przez szkółki, w których rosną rośliny doniczkowe, rośliny ściółkowe, młode rośliny, sadzonki, drzewa, krzewy, kwiaty cięte i warzywa. Bez względu na to, czy używasz nasion czy sadzonek, sadzisz na młodym podłożu czy na wykładzinach, posiadasz zbiory kwiatów ciętych lub owoców, HortiBench pomoże Ci zaplanować i osiągnąć najlepsze wyniki dla szkółki.

Integracja z innymi oprogramowaniami

HortiBench jest otwartym oprogramowaniem systemowym, czyli integruje się z innymi aplikacjami, takimi jak Word lub Excel. Nie zamierzamy ponownie odkrywać Ameryki, dlatego też nie proponujemy kolejnego systemu księgowego, ale prezentujemy oprogramowanie, które integruje się z całym szeregiem istniejących już pakietów rachunkowych np.Sage i Quickbooks. Ponadto HortiBench może łączyć się z takimi systemami baz danych jak Epos (elektroniczne punkty sprzedaży), Barcoding albo systemy rejestracji czasu.