Międzynarodowe oprogramowanie do planowania dla szkłek leśnych, roślinnych i szklarni.

HortiBench jest doskonałym oprogramowaniem do planowania, ktre pomoże Ci, zarządzającemu szkłką leśną lub szklarnią, z produkcją, rozplanowaniem przestrzennym i finansowym w twojej szkłce lub w szklarni. HortiBench pomoże Ci obniżyć koszty dzięki lepszej alokacji i zarządzaniu zasobami, zmniejszeniu odpadw i ich większemu wykorzystaniu. W dłuższej perspektywie planowania i codziennej alokacji zasobw i planowania pracy, HortiBench pomaga zidentyfikować i określić ilościowo najlepsze rozwiązanie, zapewniając optymalny plan strategiczny, aby osiągnąć najlepsze wyniki dla szkłki. HortiBench pozwala użytkownikom na maksymalizację zyskw poprzez identyfikację najlepszych asortymentw produktw w szkłkach o stałej zdolności produkcyjnej. HortiBench jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy szkłka będzie uprawiać wiele odmian roślin, każdą z własnymi cechami charakterystycznymi, wymaganiami i możliwościami rynkowymi; a gdzie zarządzający szkłką musi podejmować decyzje dotyczące alokacji biorąc pod uwagę zdolności rozwojowe upraw i ich kapitałochłonność na przestrzeni cieplarnianej, zdolności personelu oraz wykorzystanie kosztownych zasobw energetycznych.

Main Screen

Aplikacja Modułowa

HortiBench jest aplikacją modułową, ktra oferuje wszystko, czego potrzebuje Twoja szkłka, czy jesteś hodowcą, ktry prowadzi mały interes na własny rachunek, czy też kierownikiem profesjonalnej szkłki leśnej o zasięgu międzynarodowym. Podstawowy HortiBench Standard wystarczy dla mniejszych szkłek, natomiast dla klientw prowadzących interes o szerszym zakresie mamy do zaoferowania bardziej zaawansowaną wersję Pro.

Prosty w obsłudze

HortiBench posiada inteligentne procedury ukryte za prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika i jest opracowany dla hodowcy lub kierownika szkłki. Nie musisz być zatem ekspertem komputerowym- system zaopatrzony został w wizualny i intuicyjny interfejs dzięki czemu jest na prawdę bardzo łatwy w użyciu.

Dla kogo HortiBench?

HortiBench jest używany przez szkłki, w ktrych rosną rośliny doniczkowe, rośliny ściłkowe, młode rośliny, sadzonki, drzewa, krzewy, kwiaty cięte i warzywa. Bez względu na to, czy używasz nasion czy sadzonek, sadzisz na młodym podłożu czy na wykładzinach, posiadasz zbiory kwiatw ciętych lub owocw, HortiBench pomoże Ci zaplanować i osiągnąć najlepsze wyniki dla szkłki.

Integracja z innymi oprogramowaniami

HortiBench jest otwartym oprogramowaniem systemowym, czyli integruje się z innymi aplikacjami, takimi jak Word lub Excel. Nie zamierzamy ponownie odkrywać Ameryki, dlatego też nie proponujemy kolejnego systemu księgowego, ale prezentujemy oprogramowanie, ktre integruje się z całym szeregiem istniejących już pakietw rachunkowych np.Sage i Quickbooks. Ponadto HortiBench może łączyć się z takimi systemami baz danych jak Epos (elektroniczne punkty sprzedaży), Barcoding albo systemy rejestracji czasu.